Opis

Wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju! To najtrafniejsze określenia opisujące akcesoria, które sprzedajemy. Produkujemy naturalne przedmioty z duszą. Naturalne dlatego, że drewniane. Z duszą, ponieważ są unikatowe i zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Dzięki nowoczesnej technologii laserowej wszystkie produkty, które u nas powstają są najwyższej jakości. Tworząc „nasze małe dzieła” działamy mądrze i odpowiedzialnie: nie eliminujemy szkodliwych odpadów. Cuda, które produkujemy są naszymi własnymi pomysłami. Chcemy nimi upiększać rzeczywistość, Wasze wnętrza i powodować uśmiech na twarzach obdarowanych nimi osób. Wzory, które grawerujemy na oferowanych przedmiotach są naszymi autorskimi grafikami. Cały czas staramy się powiększać naszą bazę produktów oraz grafik. Zaglądajcie do nas często, (a najlepiej polubcie nas tutaj poniżej), żeby być na bieżąco z wszystkimi nowościami. Zapraszamy Was do naszego GraweLove'go świata.

O nas

Jesteśmy młodym małżeństwem.

Do rozpoczęcia przygody z GraweLove.pl natchnęły nas trzy sprawy.

Od kilku lat mieszkamy w pobliżu lasu oraz Wisły. Pięknego lasu. I naszej polskiej Wisły. I to właśnie las, rzeka, przyroda, po prostu natura zainspirowały nas do tworzenia. Otworzyły nam oczy i serca na to, co prawdziwe i piękne.

Mamy córkę i syna. Odkąd się urodzili, są dla nas najważniejsi. Dlatego prócz dbania o ich zdrowie i bezpieczeństwo, postawiliśmy sobie za cel otaczanie ich pięknem. Skłoniło nas to do tworzenia właśnie takich rzeczy. Pięknych i unikalnych, tak jakby „szytych na miarę”. M.in. również dlatego chcemy przygotować dla Was kilka cudnych gadżetów dla chustowo-nosidłowych rodziców.

Trzecia sytuacja, która zachęciła nas do działania, to próba sprawdzenia swoich sił w czymś zupełnie innym niż dotychczas, realizowania się artystycznie i poszukiwania naszej własnej drogi.

Produkujemy unikatowe, drewniane, grawerowane akcesoria, które towarzyszą naszym Klientom i nam w życiu codziennym. Nasze produkty będą świetnymi ozdobami Waszych wnętrz. Wieszaki, klocki, łapacze snów, metryczki, proporczyki, chmury słów, notesy, albumy… Będą pięknymi towarzyszami Waszej codzienności oraz oryginalnymi prezentami, które mile zaskoczą obdarowanych.

Zobaczcie sami. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl