Jesteśmy młodym małżeństwem.

Do rozpoczęcia przygody z GraweLove.pl natchnęły nas trzy sprawy.

Od kilku lat mieszkamy w pobliżu lasu oraz Wisły. Pięknego lasu. I naszej polskiej Wisły. I to właśnie las, rzeka, przyroda, po prostu natura zainspirowały nas do tworzenia. Otworzyły nam oczy i serca na to, co prawdziwe i piękne.

Mamy córkę i syna. Odkąd się urodzili, są dla nas najważniejsi. Dlatego prócz dbania o ich zdrowie i bezpieczeństwo, postawiliśmy sobie za cel otaczanie ich pięknem. Skłoniło nas to do tworzenia właśnie takich rzeczy. Pięknych i unikalnych, tak jakby „szytych na miarę”. M.in. również dlatego chcemy przygotować dla Was kilka cudnych gadżetów dla chustowo-nosidłowych rodziców.

Trzecia sytuacja, która zachęciła nas do działania, to próba sprawdzenia swoich sił w czymś zupełnie innym niż dotychczas, realizowania się artystycznie i poszukiwania naszej własnej drogi.

Produkujemy unikatowe, drewniane, grawerowane akcesoria, które towarzyszą naszym Klientom i nam w życiu codziennym. Nasze produkty będą świetnymi ozdobami Waszych wnętrz. Wieszaki, klocki, łapacze snów, metryczki, proporczyki, chmury słów, notesy, albumy… Będą pięknymi towarzyszami Waszej codzienności oraz oryginalnymi prezentami, które mile zaskoczą obdarowanych.

Zobaczcie sami. 

 

 

 

Ogłoszenia parafialne na temat dostawy i płatności.

 

Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, a cuda zajmują nam troszkę więcej czasu...

Wszystkie zamówienia staramy się realizować na bieżąco i zazwyczaj Wasze cuda są gotowe do wysyłki w 24-48 godzin od złożenia zamówienia.

Bezpieczny termin realizacji, podany we wszystkich produktach to 5 dni roboczych. W większości przypadków jest on krótszy. Jeśli bardzo zależy Wam na czasie - piszcie śmiało. Szczerze odpowiemy, czy się wyrobimy. Najbardziej zależy nam na jakości naszych produktów, która pozwoli na stuprocentowe zadowolenie Klientów. 

Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku, nadawane są zazwyczaj w 24-48 godzin od zaksięgowania wpłaty. 

Gwarancje dostarczenia przesyłek przez:

- firmę kurierską - do 48 godz. od momentu nadania (w 96% - do 24 godz.)

- Paczkomaty InPost - do 48 godz. od momentu nadania (prosimy o wiadomosc prywatną: kamila@grawelove.pl)

Na specjalne życzenie mozemy również zrealizować wysyłkę Pocztą Polską.

 

 

Płatność:

 

Przelew tradycyjny 

Dane do przelewu: 

KAEM Kamila Drzewiecka, 
ul. Sosnowa 25, 87-125 Silno

mBank: 90 1140 2004 0000 3402 7863 6867