Jesteśmy młodym małżeństwem.

Do rozpoczęcia przygody z GraweLove.pl natchnęły nas trzy sprawy.

Od kilku lat mieszkamy w pobliżu lasu oraz Wisły. Pięknego lasu. I naszej polskiej Wisły. I to właśnie las, rzeka, przyroda, po prostu natura zainspirowały nas do tworzenia. Otworzyły nam oczy i serca na to, co prawdziwe i piękne.

Mamy córkę i syna. Odkąd się urodzili, są dla nas najważniejsi. Dlatego prócz dbania o ich zdrowie i bezpieczeństwo, postawiliśmy sobie za cel otaczanie ich pięknem. Skłoniło nas to do tworzenia właśnie takich rzeczy. Pięknych i unikalnych, tak jakby „szytych na miarę”. M.in. również dlatego chcemy przygotować dla Was kilka cudnych gadżetów dla chustowo-nosidłowych rodziców.

Trzecia sytuacja, która zachęciła nas do działania, to próba sprawdzenia swoich sił w czymś zupełnie innym niż dotychczas, realizowania się artystycznie i poszukiwania naszej własnej drogi.

Produkujemy unikatowe, drewniane, grawerowane akcesoria, które towarzyszą naszym Klientom i nam w życiu codziennym. Nasze produkty będą świetnymi ozdobami Waszych wnętrz. Wieszaki, klocki, łapacze snów, metryczki, proporczyki, chmury słów, notesy, albumy… Będą pięknymi towarzyszami Waszej codzienności oraz oryginalnymi prezentami, które mile zaskoczą obdarowanych.

Zobaczcie sami.